DENSI-FILL FAST FOAM Plaukų apimtį didinančios putos

    15.29€

Selective Professional linija plaukams ONcare – tai kasdienis grožio ritualas jūsų plaukams. ONcare plaukų priežiūros linija sukurta profesionalams, ieškantiems pačių netikėčiausių sprendimų. Tai puoselėjimas, prasidedantis salone profesionaliu prisilietimu, ir besitęsiantis namuose, siekiant matomų ir ilgalaikių rezultatų. Išskirtiniai ilgalaikiai rezultatai plaukams be jokių kompromisų, kuriuos galima tik įsimylėti.

8 produktų šeimos:
ONcare Densify - jautrių ir plonų plaukų priežiūrai
ONcare Hydrate - kasdieniam plaukų drėkinimui
ONcare Rebalance - galvos odos priežiūrai
ONcare Curl - garbanotiems plaukams
ONcare Color Care – dažytų plaukų priežiūrai
ONcare Silver Gold – žiliems, šviesiems ir balintiems plaukams
ONcare Repair – pažeistiems ir silpniems plaukams
ONcare Hair Loss - saugo nuo plaukų slinkimo ir plonėjimo

ONcare Densify produktų šeima:

ONcare DENSIFY – tai sprendimai jautriems ar ploniems plaukams, kuriems reikalinga atkuriamoji prisodrinamoji procedūra.

• Plaukai giliai drėkinami ir tonizuojami;
• Didinamas jautrių plaukų tankis prisodrinant juos iš vidaus;
• Dėl prisodrinamojo poveikio plaukai atkuriami ir sustiprinami.

Prisodrinamosios plaukų jaunystės priemonės.

 

 

DENSI-FILL FAST FOAM

PRISODRINANČIOS PUTOS JAUTRIEMS IR PLONIEMS PLAUKAMS 

Jautriems ar ploniems plaukams skirtos plaukų tankį didinančios putos, kurių poveikis pastebimas iš karto. Purškiama atkuriamoji priemonė, didinanti plaukų apimtį, puikiai tinka jautriems ar ploniems plaukams, kuriems reikalinga prisodrinamojo poveikio procedūra. Sustiprina plaukus akimirksniu, suteikia jiems elastingumo ir tankio, todėl plaukai tampa sveiki, tvirti ir lengvai šukuojami. Gilus poveikis vos per 30 sekundžių.

 

Veikliosios medžiagos:

HIALURONO RŪGŠTIS: atkuria plaukams tinkamą drėgmės lygį, todėl plaukai yra puikiai drėkinami bei suvienodinama jų struktūra.

JŪRINIS KOLAGENAS: dėl ypatingo prisodrinamojo poveikio prisotina jautrias plaukų zonas iš karto. Plaukai atkuriami, tampa tvirti ir elastingi.

KERATINO AMINO RŪGŠTYS: dėl mažo molekulinio svorio giliai įsiskverbia į plaukus ir palaiko drėgmės pusiausvyrą, kuri yra būtina tinkamam plaukų drėkinimui ir gyvastingumui.

 

Naudojimas:

Prieš naudodami gerai suplakite. Tolygiai užpurkškite priemonės ant išplautų ir nusausintų plaukų ir juos iššukuokite. Palaukite 30 sekundžių, po to išskalaukite gausiu šilto vandens kiekiu ir formuokite šukuoseną.

 

Pakuotė:

200 ml


  • DENSI-FILL FAST FOAM Plaukų apimtį didinančios putos