DETOXYGEN SHAMPOO šampūnas šalinantis toksinus ir saugantis nuo išorinio užterštumo

    17.39€

Selective Professional linija plaukams ONcare – tai kasdienis grožio ritualas jūsų plaukams. ONcare plaukų priežiūros linija sukurta profesionalams, ieškantiems pačių netikėčiausių sprendimų. Tai puoselėjimas, prasidedantis salone profesionaliu prisilietimu, ir besitęsiantis namuose, siekiant matomų ir ilgalaikių rezultatų. Išskirtiniai ilgalaikiai rezultatai plaukams be jokių kompromisų, kuriuos galima tik įsimylėti.

8 produktų šeimos:
ONcare Nutrition - plaukų drėkinimui, maitinimui ir atkūrimui
ONcare Hydrate - kasdieniam plaukų drėkinimui
ONcare Rebalance - galvos odos priežiūrai
ONcare Curl - garbanotiems plaukams
ONcare Color Care – dažytų plaukų priežiūrai
ONcare Silver Gold – žiliems, šviesiems ir balintiems plaukams
ONcare Repair – pažeistiems ir silpniems plaukams
ONcare Hair Loss - saugo nuo plaukų slinkimo ir plonėjimo

ONcare Rebalance produktų šeima:
• Švariai išvalo, pašalina toksinus ir saugo odą ir plaukus nuo sebumo, pleiskanų ir oro užterštumo;
• Atkuria odos hidro-lipidinę pusiausvyrą, išvalo nešvarumus, kurie trukdo absorbuoti deguonį;
• Pašalina nešvarumus ir riebalų perteklių, kurie kaupiasi ant odos ir plaukų, sureguliuodama galvos liaukų sebumo išskyrimo funkciją;
• Sumažina galvos odos dirglumą, sušvelnina nemalonius pojūčius ir atkuria fiziologinę galvos odos pusiausvyrą;
• Užtikrina jautrios ir riebios odos apsaugą ir balansą.
Sveiki plaukai prasideda nuo sveikos galvos odos. Sveika galvos oda – tai plaukų grožio pagrindas.

 

DETOXYGEN SHAMPOO
Šveičiamoji priemonė, šalinanti toksinus ir sauganti nuo išorinio užterštumo. Puikiai tinka nuo taršos, pleiskanų ir sebumo pertekliaus apsunkusiems plaukams. Dėl giliai valančio apsauginio moringų ekstrakto poveikio šis šampūnas plauna, šveičia ir skatina ląstelių atsinaujinimą bei pašalina sebumo perteklių ir taršos likučius. Užtikrina tinkamą galvos odos prisotinimą deguonimi, plaukams naujai suteikia gyvybingumo, stiprumo ir blizgesio. Šampūnas sukurtas siekiant paruošti galvos odą specialioms priemonėms. Pasižymi antibakteriniu raminamuoju poveikiu ir nesukelia dirginimo.

Veikliosios medžiagos:
MORINGŲ EKSTRAKTAS: saugo galvos odą ir plaukus nuo išorinio aplinkos poveikio, smarkiai sumažina agresyvų jo poveikį ir kaupimąsi plaukų paviršiuje.
SALICILO RŪGŠTIS: šveičiamoji medžiaga, kuriai būdingos stiprios keratoplastinės ir lyginamosios savybės; plačiai naudojama kaip paviršinių odos sluoksnių šveitiklis.

Naudojimas:
Paskirstykite ant drėgnos galvos odos. Švelniai pamasažuokite odą kelias minutes, tada kruopščiai išskalaukite. Jeigu reikia, procedūrą pakartokite. Apsauginei procedūrai nuo taršos užbaigti rekomenduojama naudoti priemonę DETOXYGEN LOTION. Jeigu šampūną naudojate kaip šveitiklį, rekomenduojama juo išplauti galvą vieną kartą, o paskui naudoti kitą tinkamą ONcare šampūną.

Pakuotė:
250 ml

  • DETOXYGEN SHAMPOO šampūnas šalinantis toksinus ir saugantis nuo išorinio užterštumo