AVOCADO SHOT serumas plaukams

    6.59€

AVOCADO SHOT SUPER MAISTAS PLAUKAMS

 

Nenuskalaujamoji, drėkinanti, apsauginė priemonė plaukams - Superfood serumas. Praturtintas avokado ekstraktu. Tai stiprus antioksidantas, turtingas vitaminais ir Omega-3 aliejais. Jis apsaugo nuo plaukų galiukų skaidymosi, plaukų sausumo ir dehidratacijos, giliai įsiskverbia į plauko kutikulę ir drėkina plauką iš vidaus. Idealiai tinka kasdieniniai, natūralių ar spalvotų, sausų ar pažeistų plaukų, priežiūrai. Dėka švelnios ir skystos serumo tekstūros, priemonė tuoj pat prasiskverbia į plauko šerdį, suteikdama kasdieninę plauko apsaugą

 

Veikliosios medžiagos:

AVOKADŲ EKSTRAKTAS: atkuria plaukams tinkamą drėgmės lygį, todėl plaukai yra puikiai drėkinami bei suvienodinama jų struktūra. Pasižymi puikiomis atkuriamosiomis ir maitinančiomis savybėmis, apsaugo nuo žalingo atmosferos poveikio ir suteikia plaukams elastingumą ir minkštumą.

OMEGA 3 ALIEJAI: skatina plauko atsinaujinimo procesus, stiprina plauko keratino sluoksnį ir apsaugo plauką nuo ankstyvojo senėjimo. Turi antioksidacinį poveikį, kovoja su laisvaisiais radikalais ir užkerta kelią kapiliarų senėjimui.

 

Naudojimas:

Prieš naudodami gerai suplakite. Naudokite ant švarių, rankšluoščiu nusausintų plaukų. Šukomis priemonę paskirstykite per visą plaukų ilgį. Idealiai tinka kartu su ALL IN ONE kaukėmis. Nenuskalaukite.

 

Pakuotė:

10 ml

  • AVOCADO SHOT serumas plaukams