CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY CREAM Kremas su baltaisiais ikrais

    18.98€

Naujoji plaukų priežiūros priemonių linija CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY, praturtinta juodaisiais ir baltaisiais ikrais, puikiai atkuria plaukus ir saugo galvos odą.
Ikrai, dar kitaip vadinami „juodasis auksas", visuomet buvo laikomi vertingu kosmetiniu ingredientu dėl savo antioksidantų, atgaivinamųjų ir jauninamųjų savybių, aktyvaus poveikio prieš odos ir plaukų senėjimą.
Dėl sudėtyje esančių vertingųjų maistinių medžiagų ir riebiųjų rūgščių, skatinama kolageno ir keratino gamyba, dviejų pagrindninių baltymų, būtinų išsaugoti tinkamą drėgmės lygį plaukuose ir suteikti jiems blizgesio.
Dėl didelės omega 3 rūgščių koncentracijos, CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY linija:

• Saugo nuo senėjimo, atkuria reikiamą maistinių medžiagų lygį
• Atgaivina sausus ir papilkėjusius plaukus
• Atkuria plaukus iš vidaus, suteikia jiems prabangaus švelnumo, drėgmės ir intensyviai regeneruoja.

CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY produktų linijos naudojimas užtikrina nepaprastus rezutatus jau nuo pirmojo naudojimo.

 

 

CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY CREAM

PRABANGOS SUTEIKIANTIS KREMAS SU BALTAISIAIS IKRAIS

Nenuplaunamas regeneruojamasis skystis visiems plaukų tipams. Pagerintas baltųjų ikrų ekstraktais, su antioksidantais, maitinamosiomis ir žvilgesio suteikiančiomis savybėmis, jis drėkina, stiprina ir švelnina plaukų paviršių. Suteikia šilko švelnumo ir spindesio plaukams, jie tampa sveikesni, tvirtesni ir jaunesni.

 

Veikliosios medžiagos:

BALTIEJI IKRAI: pats vertingiausias iš ekstraktų, suteikia plaukams žvilgesio ir maitina. Sudėtyje yra vertingų baltymų, mikroelementų ir vitaminų, todėl plaukai tampa minkšti, švelnūs it šilkas ir sveiki.

ŽALIEJI IKRAI: tai makrodumbliai, dar vadinami jūros vynuogėmis, pasižymintys atstatomosiomis savybėmis ir senėjimą lėtinančiu poveikiu.

RAUDONIEJI IKRAI: sudėtyje yra daug omega-3 riebalų rūgščių, karotenoidų ir vitamino E – sąveikaudamos šios medžiagos padeda užtikrinti gerą odos ir plaukų būklę.

 

Naudojimas:

Tepkite ant švarių, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Iššukuokite, kad geriau paskirstytumėte, neskalaukite, ir formuokite norimą šukuoseną. Rekomenduojame naudoti nedidelį kiekį ant sausų plaukų taip pat, prieš naudojant plaukų tiesintuvą.

 

Pakuotė:

150 ml

  • CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY CREAM Kremas su baltaisiais ikrais