CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY MASK Kaukė su juodaisiais ikrais

    17.99€

Naujoji plaukų priežiūros priemonių linija CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY, praturtinta juodaisiais ir baltaisiais ikrais, puikiai atkuria plaukus ir saugo galvos odą.
Ikrai, dar kitaip vadinami „juodasis auksas", visuomet buvo laikomi vertingu kosmetiniu ingredientu dėl savo antioksidantų, atgaivinamųjų ir jauninamųjų savybių, aktyvaus poveikio prieš odos ir plaukų senėjimą.
Dėl sudėtyje esančių vertingųjų maistinių medžiagų ir riebiųjų rūgščių, skatinama kolageno ir keratino gamyba, dviejų pagrindninių baltymų, būtinų išsaugoti tinkamą drėgmės lygį plaukuose ir suteikti jiems blizgesio.
Dėl didelės omega 3 rūgščių koncentracijos, CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY linija:

• Saugo nuo senėjimo, atkuria reikiamą maistinių medžiagų lygį
• Atgaivina sausus ir papilkėjusius plaukus
• Atkuria plaukus iš vidaus, suteikia jiems prabangaus švelnumo, drėgmės ir intensyviai regeneruoja.

CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY produktų linijos naudojimas užtikrina nepaprastus rezutatus jau nuo pirmojo naudojimo.

 

 

CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY MASK

PRABANGOS SUTEIKIANTI KAUKĖ SU JUODAISIAIS IKRAIS

Giliai maitinanti plaukų kaukė pažeistiems plaukams. Praturtinta Juodųjų Ikrų ekstraktu, su antioksidantais, maitinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis, ji atkuria, kondicionuoja ir atgaivina plaukų ląsteles.

 

Veikliosios medžiagos:

JUODIEJI IKRAI: vertingas ekstraktas, pasižymintis stipriomis antioksidantinėmis ir maitinamosiomis savybėmis. Sudėtyje yra vertingų baltymų, mikroelementų ir vitaminų, minkšti, švelnūs it šilkas ir sveiki.

ŽALIEJI IKRAI: tai makrodumbliai, dar vadinami jūros vynuogėmis, pasižymintys atstatomosiomis savybėmis ir senėjimą lėtinančiu poveikiu.

RAUDONIEJI IKRAI: sudėtyje yra daug omega-3 riebalų rūgščių, karotenoidų ir vitamino E – sąveikaudamos šios medžiagos padeda užtikrinti gerą odos ir plaukų būklę.

 

Naudojimas:

Tepkite ant švarių, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Iššukuokite, kad produktas tolygiai pasiskirstytų. Palaikykite 3-5 minutes. Kruopščiai išskalaukite ir išdžiovinkite. Kad drėkinamasis, atkuriamasis ir apimties suteikiantis poveikis būtų dar intensyvesnis, kartu naudokite atitinkamą stiprintoją CAVIAR SUBLIME BOOSTER.

 

Pakuotė:

250 ml


  • CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY MASK Kaukė su juodaisiais ikrais