NUTRI KERATIN Purškiklis pažeistiems ir silpniems plaukams

    17.39€

Idealiai tinka dažytiems, silpniems ir nuvargintiems plaukams. Dėl AUGALIONIO KERATINO ir BIONECTAR komplekso atkuriami plaukų giluminiai audiniai, suteikiant jiems apimties ir tūrio, tuo pačiu išryškinant geriausias drėkinamąsias ir maitinamasias Natural Flowers linijos produktų savybes.

Veikliosios medžiagos:

AUGALINIS KERATINAS - aminorūgščių kompleksas, išgautas iš javų ir sojos, pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip ir plaukuose natūraliai esantis keratinas.
BIONECTAR – išskirtinis 100 proc. ekologiškų natūralių veikliųjų medžiagų mišinys, kurį sudaro įvairios vertingos esencijos: žalioji arbata veikia kaip antioksidantas, medetkos minkština, paprastasis erškėtis kondicionuoja, liepžiedžiai drėkina, kartusis apelsinas stangrina, o blyškusis vilkdalgis veikia raminamai.
SUSLĖGTOS AZOTO DUJOS – natūralios dujos, kurios neteršia aplinkos, yra nedegios. Jų pagalba produktas išstumiamas iš pakuotės, tačiau azotas su jomis nesąveikauja ir nesimaišo, todėl užtikrinamas produkto grynumas ir natūralumas bei sustiprinamas plaukams tiesiogiai tenkantis atkuriamasis poveikis.

Naudojimas:
Prieš naudojimą gerai suplakite. Purkškite vertikaliai. Jeigu siekiate stipresnio ir gilesnio poveikio, naudokite ant išplautų ir nusausintų plaukų prieš atkuriamąją kaukę NUTRI MASK. Jeigu norite, kad šiurkštūs ir linkę šiauštis plaukai būtų švelnesni ir lygesni, naudokite priemonę ant nusausintų plaukų po to, kai juos išplaunate su HYDRO CONDITIONIER. Priemonės nereikia nuplauti, iš karto formuokite šukuoseną.

Pakuotė:

150 ml

  • NUTRI KERATIN Purškiklis pažeistiems ir silpniems plaukams