UP TO 230° Kondicionuojantis nuo karščio apsaugantis purškiklis

    17.99€

NOW NEXT GENERATION formavimo priemonių pasaulyje yra visada žingsniu priekyje. Kasdien atnaujinkite savo grožį vis nauju stiliumi. Padovanokite naujas formas savo kūrybingumui. Tegul jūsų įvaizdis būna išskirtinis.
NOW NEXT GENERATION pristato naują priemonių kartą, skirtą patiems reikliausiems stilistams, kurie ieško naujoviškų ir veiksmingų produktų, ir jų klientams, kurie nori įvaizdžio, išreiškiančio jų asmenybę ir atspindinčio naujausias mados tendencijas.
NOW NEXT GENERATION – tai dinamiškas, nuolat kintantis ir evoliucionuojantis formavimas. Priemonės skirtos bet kokio pobūdžio formavimui: ryškiam, tolygiam, natūraliam, lygių ar purių plaukų, spindinčiam ar netvarkingam įvaizdžiui. Tai išskirtinės priemonės norintiems išreikšti save ir savo kūrybingumą per šukuosenų formavimo žaidimą. Naujoviškos formulės, kurių sudėtyje esančios aukštos kokybės nuodugniai ištirtos veikliosios medžiagos atrinktos ir suderintos tarpusavyje siekiant tam tikro konkretaus rezultato, bet kokiu atveju, nepažeidžiant ir išsaugant plaukus gražius ir sveikus.

 

UP TO 230°
Kondicionuojantis nuo karščio apsaugantis purškiklis

Kondicionuojantis ir saugantis purškiklis su aukštu antistatiniu ir apsauginiu poveikiu. Pagrindinės savybės:
1. Suteikia visišką apsaugą nuo karščio
2. Padengia plaukus apsaugine plėvele nuo džiovintuvo, suktuvo ar tiesintuvo karščio
3. Suteikia plaukams drėgmės ir blizgesio
4. Palengvina plaukų tiesinimą ar sušukavimą.

Veikliosios medžiagos

AUGALINIAI BALTYMAI: augalinėskilmės daugialypiai baltymai atkuria pažeistus plaukus, sustiprina plauko išorinį sluoksnį iš vidaus, padidina plauko atsparumą tokių formavimo procedūrų metu, kaip džiovinimas džiovintuvu ar tiesinimas žnyplėmis. Saugo nuo aukštos temperatūros.

ŠILKO PROTEINAI: puikus drėkinimas sveikai plaukų išvaizdai.

Naudojimas:

Purškite priemonę per visą plaukų ilgį ir ant plaukų galiukų iš 20 cm. atstumo. Galima naudoti tiek ant sausų, tiek ant drėgnų plaukų. Priemonę naudokite prieš darbą plaukų džiovintuvu, plaukų žnyplėmis ar plaukų suktuvu.


Fiksacijos indeksas: 2

Tūris: 200ml

  • UP TO 230° Kondicionuojantis nuo karščio apsaugantis purškiklis