DESIGN CURL skystis garbanoms formuoti

    18.39€

NOW NEXT GENERATION formavimo priemonių pasaulyje yra visada žingsniu priekyje. Kasdien atnaujinkite savo grožį vis nauju stiliumi. Padovanokite naujas formas savo kūrybingumui. Tegul jūsų įvaizdis būna išskirtinis.
NOW NEXT GENERATION pristato naują priemonių kartą, skirtą patiems reikliausiems stilistams, kurie ieško naujoviškų ir veiksmingų produktų, ir jų klientams, kurie nori įvaizdžio, išreiškiančio jų asmenybę ir atspindinčio naujausias mados tendencijas.
NOW NEXT GENERATION – tai dinamiškas, nuolat kintantis ir evoliucionuojantis formavimas. Priemonės skirtos bet kokio pobūdžio formavimui: ryškiam, tolygiam, natūraliam, lygių ar purių plaukų, spindinčiam ar netvarkingam įvaizdžiui. Tai išskirtinės priemonės norintiems išreikšti save ir savo kūrybingumą per šukuosenų formavimo žaidimą. Naujoviškos formulės, kurių sudėtyje esančios aukštos kokybės nuodugniai ištirtos veikliosios medžiagos atrinktos ir suderintos tarpusavyje siekiant tam tikro konkretaus rezultato, bet kokiu atveju, nepažeidžiant ir išsaugant plaukus gražius ir sveikus.

 

DESIGN CURL
Garbanų formavimo skystis

Skystis skirtas formuoti ir fiksuoti garbanas. Puikiai tinka visų tipų plaukams. Naudojant suktukus, difuzorių arba žnyples, tiesiems plaukams galima suteikti "7 dienų ilgalaikio garbanojimo" įvaizdį. Formuoja ir fiksuoja nepaklusnias garbanas, neapsunkindamas jų. Šukuosenai suteikia elastingumo, formos ir žvilgesio.

Veikliosios medžiagos

PANTENOLIS: įsiskverbia į plaukus, drėkina ir išlaiko plaukų lankstumą ir stangrumą.
FIKSACINIS POLIMERAS: suteikia šukuosenai tvirtumo.
SILIKONINIS KOMPLEKSAS: minkština plaukus, jie tampa švelnūs it šilkas.
SAULĖS FILTRAS: saugo plaukus nuo žalingo UV spindulių poveikio.

Naudojimas:

Išspauskite tiek priemonės, kiek reikia, atsižvelgiant į plaukų tipą ir ilgį. Tolygiai paskirstykite ant švarių, nusausintų plaukų ir pradėkite formuoti šukuoseną. Jeigu formą norite užfiksuoti dar stipriau, priemonės dar kartą užtepkite ant jau suformuotos šukuosenos.


Fiksacijos indeksas: 4

  • DESIGN CURL skystis garbanoms formuoti