INSIGHT MAN EMOLLIENT AFTERSHAVE AND FACE CREAM kremas veidui ir po skutimosi

    10.99€

INSIGHT MAN - IŠLAISVINK SAVE

IŠREIKŠK VYRIŠKĄ STILIŲ

Tai gyvenimo būdas, tai nuotykis. Mes gyvename pašėlusiame pasaulyje, tad dažnai susitelkiame ties kelionės tikslu, pamiršdami pačią kelionę. Keliauti - reiškia patirti, apsikeisti nuomonėmis, ir sugriauti prietarus. Atraskime kitokias nuomones ir naujus gyvenimo būdus. Mūsų INSIGHT MAN linijos tikslas – išmėginti atradimo skonį net mažuose kasdieniuose veiksmuose... pradedant nuo kūno priežiūros geros savijautos kontekste, kurioje saviraiška – tai savito stiliaus kūrimas.

IŠLIK IŠPUOSELĖTU VYRU

INSIGHT MAN linija, sertifikuota ICEA ECO BIO, kilusi iš poreikio rūpintis savo kūnu, tačiau neatsisakant ekologiškos formuluotės. ECO BIO sertifikatas, kartu su atliktais dermatologiniais testais garantuoja saugias, veiksmingas formules su įvairialypėmis funkcinėmis savybėmis bei ekologiškais aliejais ir ekstraktais.
Barzdos puoselėjimas, naudojant specialius produktus plovimui, minkštinimui ir maitinimui, sudaro svarbią dalį šioje linijoje, dėl ko visada atrodote dailus ir tvarkingas.


Mūsų produktai savo sudėtyje turi didelį procentą odai ir aplinkai draugiškų žaliavų su žemu poveikiu aplinkai. Pasižiūrėkime, kas tai yra:
NETURI CHEMINIŲ VALIKLIŲ

• Natūralios kilmės
• Lengvai suyra
• Nedirgina odos

SERTIFIKUOTI ORGANINIAI EKSTRAKTAI IR ALIEJAI

• Iš natūralios augalininkystės ūkių
• Iš sertifikuotų pasėlių (nėra GMO, pesticidų, cheminių kenksmingų medžiagų)
• Maksimalus veiksmingumas

IŠ AUGALŲ IŠGAUTAS GLICERINAS

• Drėkinamosios savybės
• Perteiktos veikliosios medžiagos
• Labai švelnus, visiškai nedirginanti medžiaga

ŠVELNŪS EMOLIENTAI

• Išgauti iš augalų
• Didina maitinamąjį ir šilkinės odos efektą
• Pagerina odos būseną

 

EKOLOGIŠKOS BIO KOSMETIKOS SERTIFIKATAS – KOKYBIŠKAS PASIRINKIMAS

ICEA – vienas iš labiausiai pripažintų organų su etika ir aplinka susijusio sertifikavimo sektoriuje. Ekologiškos bio kosmetikos sertifikatas visų pirma atspindi poreikį rūpintis gera kūno savijauta: todėl pasirenkant sertifikuotą gaminį geriausiai užtikrinama jo apsauga. Tai reiškia, kad naudojami gaminiai, kurių žaliavos pasirinktos ir atrinktos, laikantis griežtos specifikacijos, kurios principai pagrįsti ekologiškumo ir natūralumo koncepcijomis. Mūsų formulės yra patikrintos dėl nikelio, kurio turi būti ne daugiau kaip 0,5 ppm, siekiant užtikrinti didesnį saugumą ypatingo jautrumo atveju.


 

INSIGHT MAN EMOLLIENT AFTERSHAVE AND FACE CREAM VEIDO MINKŠTIKLIS IR KREMAS PO SKUTIMOSI

Suteikia odai dėgmės ir komforto, neriebus.

Specialiai sukurtas itin lepiai ir jautriai odai, ramina odos sudirgimus, kilusius dėl skutimosi. Drėkina odą, suteikia minkštumo ir elastingumo visai dienai. Tinka kasdieniam drėkinimui. Dermatologiškai patikrintas.

 

EKSTRAKTAI:

EKOLOGIŠKAS ORGANINIS DATULIŲ EKSTRAKTAS (lot. Phoenix Dactylifera) - Datulių ekstraktas savo sudėtyje turi daug saponinų, pasižyminčių priešuždegiminėmis savybėmis, vitaminų ir mineralinių druskų. Jame gausu flavonoidų ir antioksidantų, kurie padeda išvengti ląstelių senėjimo. MATINAMASIS DRĖKIKLISdrėkina, suteikia elastingumo ir tonizuoja. APSAUGINIS ANTIOKSIDANTAS, saugo nuo agresyvių išorinių veiksnių, turi daug flavanoidų ir vitaminų.

ORGANINIS NYMO ALIEJUS - ANTIBAKTERINIS, ANTISEPTINIS: nymo aliejus pasižymi antivirusinėmis, antibakterinėmis ir antiseptinėmis savybėmis, todėl tinka sveikatai ir grožiui puoselėti.  ANTIOKSIDANTAS, DRĖKIKLIS: nymo aliejus gali būti naudojamas tiek odos masažams, tiek sausos odos priežiūrai, nes turi gerų drėkinamųjų savybių. Vitaminas E ir pagrindinės riebalų rūgštys, esančios aliejuje leidžia jį naudoti veido ir kūno kremams, pasižymintiems antioksidantinėmis ir senėjimą lėtinančiomis savybėmis.

ORGANINIS MIRTŲ EKSTRAKTAS - ANTISEPTINIS, SUTRAUKIANTIS: dėl savo tonizuojančiųjų ir antiseptinių savybių, mirta naudojama kosmetikoje kremams ir prausikliams gaminti, taip pat jautrios odos priežiūrai. ODOS VALYMAS, TONIZAVIMAS: veikia sutraukiančiai ant riebios ir į uždegimus linkusios odos, bei odos su akne. Pasižymi gaivinamosiomis savybėmis.

Kaip naudoti:
Užtepkite iškart po skutimosi ant švarios, sausos veido ir kaklo odos.

Talpa:
100 ml

  • INSIGHT MAN EMOLLIENT AFTERSHAVE AND FACE CREAM kremas veidui ir po skutimosi