DECOLORVIT ART Daugiafunkcinis plaukus šviesinantis ir tausojantis kremas spalvai pašalinti

    30.99€

Kreminės konsistencijos plaukus šviesinantis kremas, pasižymintis puikiu kosmetiniu poveikiu ir nepažeidžia plauko struktūros. Ypač tinka sausiems ar dažytiems plaukams. Kreminė konsistencija tausoja plaukus, nes sudėtyje nėra lakių dulkelių. Paprasta sumaišyti ir tepti, šviesina labai švelniai. Po procedūros plaukai išlieka švytintys, minkšti ir lengvai iššukuojami. Nesulipina, nesausina ir neišpučia plaukų. Tik sumaišytas su DECOLORVIT OXY gali pašviesinti plaukus iki 7 tonų, be to, pasižymi veiksmingu tonuojančiu poveikiu, kuris padeda išvengti geltonumo. 

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:

Guaro guma: atkuria paviršinę hidrolipidinę plėvelę, suteikia plaukams elastingumo ir blizgesio, saugo plaukus po procedūrų. Simondsijų aliejus: jo sudėtyje yra daug natūralių lipidų ir vitamino E, giliai drėkina plaukus, pasižymi raminamuoju ir antioksidaciniu poveikiu, suteikia blizgesio, plaukai lengvai iššukuojami. Hidrolizuotas keratinas: padengia plaukų paviršių apsaugine plėvele, kuri suteikia plaukams minkštumo ir spindesio.

NAUDOJIMAS IR PARUOŠIMAS:

Sumaišykite ne metaliniame indelyje 1 dalį DECOLORVIT ART ir 2 dalis 10, 20, 30 arba 40 vol DECOLORVIT OXY atsižvelgdami į norimą šviesinimo poveikį. Tepkite ant sausų plaukų. Palaikykite, kas 5 min. tikrindami, kaip vyksta šviesėjimo procesas. Nelaikykite daugiau kaip 55 min. Pasibaigus laikymo laikui, išskalaukite gausiu šilto vandens kiekiu ir išplaukite plaukus naudodami šampūną iš ON CARE linijos. Nenaudokite šilumos šaltinių. Priemonė neturi prisiliesti prie odos.

Tik profesionaliam naudojimui.

  • DECOLORVIT ART Daugiafunkcinis plaukus šviesinantis ir tausojantis kremas spalvai pašalinti