DECOLORVIT RELIGHT CENERE Ilgalaikis plaukų spalvos išryškintojas

    13.29€

DECOLORVIT RELIGHT Ilgalaikis plaukų spalvos išryškintojas šviesintiems plaukams. Ilgalaikis oksidacinis plaukų atspalvio išryškintojas, idealiai pabrėžiantis ir atgaivinantis šviesintus ar balintus plaukus. Suteikia plaukams užbaigtumo įspūdžio, pabrėždamas plaukų spindesį ir gyvybingumą. DECOLORVIT RELIGHT tinka tik šviesintiems ir balintiems plaukams. Išryškina ir atgaivina plaukų žvilgesį ir lankstumą. Užtikrina maksimalius rezultatus nekeisdamas natūralios plaukų spalvos, ypač rtinka kai plaukai yra blukinti sruogelėmis.


Veikliosios medžiagos:

VITAMINAS E: turi antioksidacinių savybių, todėl saugo plaukų kosmetinę spalvą;

FUSION DRĖKIKLIAI: drėkinamųjų sudėtinių dalių mišinys, atitinkantis natūralų odos ir plaukų drėgmės faktorių, atkuriantis natūralią drėgmę ir suteikiantis minkštumo bei švelnumo.


Naudojimas:

Sumaišykite nemetaliniame dubenėlyje DECOLORVIT RELIGHTsu DECOLORVIT OXY 10vol. (3%). Sumaišykite dalimis 1:1. Užtepkite teptuku. 

Šviesinamųjų procedūrų dieną: kruopščiai išplaukite ir išskalaukite plaukus, kad neliktų jokių likučių. Nusausinkite plaukus rankšluosčiu ir užtekpite tolygiai DECOLORVIT RELIGHT per visą plaukų ilgį iki pat galiukų, palaukite.

Spalvos ar sruogelių atgaivinimas tarp plaukų šviesinimų:išplaukite plaukus šampūnu. Nusausinkite su rankšluosčiu ir užtepkite tolygiai DECOLORVIT RELIGHT per visą plaukų ilgį iki pat galiukų, palaukite.

Laukimo laikas:

  • 5 minutės neutralizuos nepageidaujamus šiltus atspalvius, sukurs natūralius atspalvius bei nepakeis natūralios plaukų spalvos, kai plaukai blukinti sruogelėmis.
  • 10 minučių suteiks pageidaujamą atspalvį sruogelėms (pelenų, rusvai gelsvą ar auksinį).
  • 15 minučių atgaivins ir atnaujins išblukusias sruogeles ir balintus plaukus.

Kad nusidažytų tolygiai, rekomenduojame dirbti rankomis su produktu per visą plaukų ilgį iki galiukų.
Po procedūros švelniai pamasažuokite ir išskalaukite su šiltu vandeniu. Skalaukite gausiai, vėliau išplaukite tinkamu ONcarešampūnu.

DECOLORVIT RELIGHT gali būti tarpusavy maišomi.

Spalva:

CENERE / PELENŲ

Pakuotė:

100 ml

  • DECOLORVIT RELIGHT CENERE Ilgalaikis plaukų spalvos išryškintojas