ALLISSIA CERASILK Plaukų tiesinimo priemonė natūraliems plaukams

    21.14€

Tai šiuolaikiška plaukų tiesinimo priemonė, sukurta tam, kad pakeistų garbanotų, banguotų ar šiurkščių plaukų struktūrą arba pašalintų seną ilgalaikį plaukų sušukavimą. Unikali priemonės sudėtis su ypatingais šilko baltymais (sericinu) ir keramidais užtikrina maksimaliai veiksmingą rezultatą ir giliai maitina plauko audinius.  
Tik 3 ŽINGSNIAI iki tobulai tiesių, akinančiai blizgančių ir nuostabiai švelnių it šilkas plaukų.  
Su „ALLISSIA cerasilk“ procedūrą atliksite paprastai ir greitai, priemonė labai patogi naudoti ir maloni procedūros metu.  

Siūlomos dvi priemonės versijos:
1-oji – sukurta specialiai natūraliems ir (arba) atspariems, t. y. sunkiai sugeriantiems priemones, plaukams;
2-oji – sukurta specialiai chemiškai apdorotiems ir (arba) ploniems plaukams.

Trys paprasti ŽINGSNIAI:
A ŽINGSNIS – AKTYVUSIS KREMAS – tiesinimo etapas;  
B ŽINGSNIS – ATKURIAMOJI priemonė – atkūrimo ir maitinimo etapas; 
C ŽINGSNIS – NEUTRALIZAVIMO priemonė – struktūros užfiksavimo etapas.

Veikliosios medžiagos:
Keramidų kompleksas, lipidų koncentratas, pasižymintis unikaliomis savybėmis, kurios atkuria ir suvienodina plauko struktūrą. Keramidai tvirtai prisitvirtina prie plauko struktūros, sustiprindami keratino grandis ir atkurdami paviršinio plauko sluoksnio, kutikulės, vientisumą. Kaupiamojo poveikio dėka plaukams grąžinamas stiprumas ir atsparumas, jie tampa pastebimai tiesesni ir švytintys. Šilko baltymai (sericinas) veikia dvejomis kryptimis: atkuria giluminius plauko audinius ir padengia jų paviršių tvirta apsaugine plėvele. Tokiu būdu atkuriamas natūralus plauko elastingumas ir švytėjimas, padidinamas jo atsparumas. Keratino amino rūgštys, mažo molekulinio svorio molekulės, įsiskverbia į kutikulę ir palaiko plauko drėgmės pusiausvyrą. Dėl jų panašumo į plauko audinius, plaukas šias molekules lengvai priima per tiesinimo procedūrą, leisdamas joms veiksmingai veikti. Pantenolis (Pro-vitaminas B5) – tai daugiafunkcinis vitaminas, kuris drėkina, maitina ir kondicionuoja plaukus, palaiko plauko lankstumą, drėgnumą ir stangrumą.
Mažo ir vidutinio molekulinio svorio javų baltymų mišinio veikimas pagrįstas vidine sąveika: jo dėka kondicionuojamas paviršinis plauko sluoksnis padengiant jį plėvele ir atkuriami giluminiai plaukų sluoksniai. Mišinys maitina, drėkina ir stiprina plaukus.  

Naudojimas ir paruošimas:
1 . Plovimas. 
Pašalinkite nešvarumus švelniai išplaudami plaukus, netrinant odos. Rekomenduojama naudoti šampūną „ONcare pre-tech“. Nusausinkite rankšluosčiu vandens perteklių.

2 . Plauko struktūros suvienodinimas.  
Siekiant optimalaus „ALLISSIA cerasilk“ procedūros rezultato, svarbu, kad plauko struktūra būtų vienoda nuo šaknų iki galiukų. Todėl tuo atveju, kai plaukai porėti ir (arba) labai nualinti, prieš pradedant procedūrą rekomenduojama naudoti purškiklį „ONcare equalizer spray“, užpurškiant didesnį kiekį ant labiau nualintų plaukų zonų.    

3 . Tepimo būdas.  
Siekdami tobulai tiesių plaukų, pradėkite tepti nuo kaklo, atskirdami ne daugiau kaip 1 cm storio sruogas 90 laipsnių kampu nuo odos. Siekdami suminkštinti garbanas ir pašalinti šiurkštumą, pradėkite tepti nuo kaklo, atskirdami 1–2 cm storio sruogas.   

4 . A ŽINGSNIS – AKTYVIOJO KREMO tepimas (priemonės naudojimas pirmą kartą). 
Išanalizavę plaukus, kuriems bus atliekama procedūra, pasirinkite tinkamą produkto versiją.   
Išspauskite AKTYVŲJĮ KREMĄ į indelį. Vidutinio ilgumo plaukams reikia maždaug 70 g produkto.   
Padalykite plaukus į 4 zonas. Kiekvienoje zonoje atskirkite mažas 1–2 cm sruogas priklausomai nuo pasirinkto tepimo būdo. Tepkite produktą ant plaukų pasitelkdami į pagalbą šepetėlį ir vidutinio retumo šukas. Pradėkite tepti produktą nuo kaklo, palikdami maždaug 0,5 cm atstumą nuo odos, paskui tepkite per visą ilgį ir galus, perbraukdami bent kelis kartus vidutinio retumo šukomis, bet netraukite jų jėga. Pabaigę pirmąją zoną, iššukuokite visas sruogas kartu ir palikite, kad plaukai tiesiai kristų ant pečių, pakartokite tuos pačius veiksmus likusiose zonose. Jeigu plaukai labai atsparūs, t.y. sunkiai sugeria priemonę, pašukuokite juos ir pabaigę tepimo procedūrą laikymo metu.

Laikymo trukmė:
1 priemonės versiją, skirtą NATŪRALIEMS ir (arba) atspariems plaukams laikykite 20–35 min. Po 10 min. patikrinkite, kaip priemonė veikia, ir toliau tikrinkite kas 10 min.

2 priemonės versiją, skirtą chemiškai apdorotiems ir (arba) ploniems plaukams laikykite 10–20 min. Po 5 min. patikrinkite, kaip priemonė veikia, ir toliau tikrinkite kas 5 min.

Ataugusių šaknų tiesinimas (priemonės naudojimas tolesniems kartams).

Prieš pradėdami procedūrą užtepkite ATKURIAMĄJĄ priemonę ant anksčiau tiesintų plaukų per visą ilgį iki galų, tada tepkite AKTYVŲJĮ KREMĄ ant šaknų. Praėjus pusei laikymo trukmės užtepkite AKTYVŲJĮ KREMĄ per visą plaukų ilgį iki galų. Nepamirškite gerai iššukuoti ir laikyti priemonę ne ilgiau negu rekomenduojama. 

5. AKTYVIOJO KREMO išskalavimas.  
Praėjus nurodytai laikymo trukmei, kruopščiai skalaukite priemonę šiltu vandeniu 5–7 min., laikydami plaukus, kaip įmanoma, tiesiau ir šukuodami juos vidutinio retumo šukomis, kad plaukai taptų tiesesni ir visiškai pasišalintų priemonė. Pašalinkite vandens perteklių ir pereikite prie B ŽINGSNIO.

6 . B ŽINGSNIS. ATSTATOMOSIOS priemonės tepimas. 

Išspauskite į indelį apie 50 ml ATSTATOMOSIOS priemonės arba dozuokite tiesiai ant plaukų. Padalykite plaukus į 4 zonas, kruopščiai tepkite produktą naudodamiesi šepetėliu ir vidutinio retumo šukomis arba įmasažuokite produktą rankomis. Iššukuokite, kad plaukai būtų kuo tiesesni ir laikykite 5 min.    

7 . C ŽINGSNIS. NEUTRALIZAVIMO priemonės tepimas  

Neišskalavę plaukų, pradėkite neutralizavimo procedūrą. Išspauskite į indelį apie 50 ml NEUTRALIZAVIMO priemonės arba dozuokite tiesiai ant plaukų. Padalykite plaukus į 4 zonas, kruopščiai tepkite produktą naudodamiesi šepetėliu ir vidutinio retumo šukomis arba įmasažuokite produktą rankomis. Iššukuokite, kad plaukai būtų kuo tiesesni ir laikykite 5 min. Paskui gausiu vandens kiekiu skalaukite priemonę šiltu vandeniu 5 min.   


  • ALLISSIA CERASILK Plaukų tiesinimo priemonė natūraliems plaukams