POWER CIRCLE putos “judrioms” garbanoms

    16.89€

NOW NEXT GENERATION formavimo priemonių pasaulyje yra visada žingsniu priekyje. Kasdien atnaujinkite savo grožį vis nauju stiliumi. Padovanokite naujas formas savo kūrybingumui. Tegul jūsų įvaizdis būna išskirtinis.
NOW NEXT GENERATION pristato naują priemonių kartą, skirtą patiems reikliausiems stilistams, kurie ieško naujoviškų ir veiksmingų produktų, ir jų klientams, kurie nori įvaizdžio, išreiškiančio jų asmenybę ir atspindinčio naujausias mados tendencijas.
NOW NEXT GENERATION – tai dinamiškas, nuolat kintantis ir evoliucionuojantis formavimas. Priemonės skirtos bet kokio pobūdžio formavimui: ryškiam, tolygiam, natūraliam, lygių ar purių plaukų, spindinčiam ar netvarkingam įvaizdžiui. Tai išskirtinės priemonės norintiems išreikšti save ir savo kūrybingumą per šukuosenų formavimo žaidimą. Naujoviškos formulės, kurių sudėtyje esančios aukštos kokybės nuodugniai ištirtos veikliosios medžiagos atrinktos ir suderintos tarpusavyje siekiant tam tikro konkretaus rezultato, bet kokiu atveju, nepažeidžiant ir išsaugant plaukus gražius ir sveikus.

 

POWER CIRCLE
Purumo garbanoms suteikiančios ekologiškos putos

Purumo suteikiančios ekologiškos putos plaukams, kurių sudėtyje nėra dujų, suteikia išskirtinumo natūraliai garbanotiems plaukams ar ilgalaikėms garbanoms. Puikiai tinka banguotiems ir garbanotiems plaukams. Šukuosenai suteikia tvirtumo ir gyvybingumo, o garbanos atrodo natūraliai elastingos. Plaukams suteikia ilgai išliekančio stangrumo, struktūros ir tūrio. Panaikina šiurkštumą, nes neutralizuoja ir nepraleidžia išorinės drėgmės.

Veikliosios medžiagos:

KATIJONINIS POLIMERAS: garbanoms suteikia maksimalų elastingumą, kondicionuoja ir nepraleidžia drėgmės.
DECILO GLIUKOZIDAS (Decil Glucoside): minkština ir suteikia elastingumo.
SAULĖS FILTRAS: saugo plaukus nuo žalingo UV spindulių poveikio.

Naudojimas:

Išspauskite tiek priemonės, kiek reikia, atsižvelgiant į plaukų tipą ir ilgį. Rankomis ar šukų pagalba tolygiai paskirstykite ant švarių, nusausintų plaukų. Džiovinkite naudodami difuzorių arba formuodami šukuoseną rankomis.

Fiksacijos indeksas: 3


  • POWER CIRCLE putos “judrioms” garbanoms